Jobnak.com | İş ilanları ve eleman ilanları yayınlayan bir insan kaynakları sitesidir.
Benim Hesabım Tüm İlanlar Engelli İş İlanları Takibimdeki İş İlanları
Aradığın iş burada
İş Ara

Firmanın Yayındaki İş İlanları


Şu anda firmanın toplam 0 ilanı yayında. 0 - 0 arası ilanlar.
Sıralama:   |  Her Sayfada:
    Tarih Pozisyon Adı Şirket İlan TürüToplam 0 ilandan 0 - 0 arası  |  ÖncekiToplam 1 sayfadan . sayfaSonraki
 Etis Lojistik, Marmara denizinde etkili bir çözüm ortağı olması  amacıyla İstanbullines bünyesinde 2007 yılında kurulmuştur. 2010 yılı sonundan bu yana  Gübre Fabrikaları T.A.Ş ve NESMA GROUP ortaklığındaki Negmar Denizcilik Yatırım A.Ş. iştiraki olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Etis Lojistik, firmaların ihtiyaçlarına göre projeler geliştirerek kaynakların optimal seviyelerde kullanılmasını ve müşterilerin zamandan ve lojistik maliyetlerden en iyi verimi elde etmesini sağlayarak yüksek kalite ve düşük maliyetlerle güçlü bir hizmet akışı sağlamaktır.

Bitmiş ürün, hammadde ve yarı mamüllerinin yurt içinde İstanbul, Hatay, Balıkesir, Kocaeli, İzmir, Kütahya, Samsun ve Tekirdağ şehirlerinde bulunan lojistik merkezlerinden Türkiye ‘de 81 ile batıdan doğuya kuzeyden güneye komple veya parsiyel bazda taşımaları Etis kalitesiyle güvenli bir şekilde gerçekleşmektedir. Sevkiyatların terminlere uyumlu kalarak yapılması için  sevkiyat merkezlerinde depolama hizmetleri gerçekleştirilerek  optimum maliyet yakalanmaktadır. Ayrıca bu sayede sevkiyat kapasite kullanımı daha verimli hale getirilmektedir.

Müşterilerimizin tüm ürünleri kaza, hırsızlık, hasar gibi olabilecek her türlü riske karşı depodan teslim alındığı andan varış merkezindeki teslimatına  kadar güvence altındadır.İş habercisi oluştur
Aramayı Filtrele
Seçtiğiniz Filtreler
İşveren
Etis Lojistik A.ş Sil

Aramayı Kaydet
Şehir
İş Alanı
Sektör
Deneyim Süresi
Çalışma Şekli
Eğitim Düzeyi

Aday

>  Aday Giriş
>  Aday Üyelik
>  Özgeçmiş Oluştur
>  İş İlanları
>  İletişim
>  Site Haritası
İşveren

>  İşveren Girişi
>  İşveren Üyelik
>  İlan Verin
>  Üye Firmalar
>  İletişim
>  Site Haritası
Kurumsal

>  Jobnak.com Yenilikleri
>  Sıkça Sorulan Sorular
>  Hakkımızda
>  Genel Koşullar
>  Gizlilik Prensibi
>  Basında Jobnak.com
Bizi Takip Edin!


Jobnak.com, işveren ve adayların bir araya geldiği bir platformdur. Firmalar ücretsiz firma üyeliği açabilir, ücretsiz iş ilanı yayınlayabilirler. Firmalar yayınladıkları iş ilanlarına ait istatistikleri ücretsiz olarak görebilirler. Sitemiz tamamen ücretsizdir. Firmalardan ve iş arayanlar'dan ücret talep edilmez. Jobnak.com'un amacı, iş arayanlara iş eleman arayanlara eleman hizmeti sağlamaktır. iş ilanı ver yada iş başvurusu yap. Adaylardan herhangi bir bilgi talep edilmez. Firmalar ve adaylar arasında aracılık hizmeti verilmemektedir ve herhangi bir kâr amacı güdülmemektedir. Jobnak.com, Jobnak GmbH - Bayer Strasse 8, 80333 München / Almanya şirketine ait bir insan kaynakları sitesidir.