Jobnak.com | İş ilanları ve eleman ilanları yayınlayan bir insan kaynakları sitesidir.
Benim Hesabım Tüm İlanlar Engelli İş İlanları Takibimdeki İş İlanları
Aradığın iş burada
İş Ara

Firmanın Yayındaki İş İlanları


Şu anda firmanın toplam 0 ilanı yayında. 0 - 0 arası ilanlar.
Sıralama:   |  Her Sayfada:
    Tarih Pozisyon Adı Şirket İlan TürüToplam 0 ilandan 0 - 0 arası  |  ÖncekiToplam 1 sayfadan . sayfaSonraki
Özdilek Alışveriş Konsepti

Yerli ve yabancı seçkin markaların satışa sunulduğu Özdilek Alışveriş Merkezleri;
1971 yılında, iki adet dokuma tezgahı, beş personel ve yıllık 10 ton havlu üretim kapasitesiyle havlunun ilk üretildiği yer olan Bursa’da yola çıkan Özdilek, bugün yıllık 10 bin ton havlu üretim kapasitesi 13 bin ton pamuk ipliği üretimi ve Alışveriş Merkezleri ile Türk tekstil ve perakende sektöründe hizmetine devam ediyor

Yerli ve yabancı seçkin markaların satışa sunulduğu Özdilek Alışveriş Merkezleri;

-Mağaza,
-Market,
-Kafe,
-Restoran,
-Çocuk odası,
-StarPark (çocuk parkı) bölümlerinden oluşmaktadır.

“Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti”ni benimseyen ve başarıyla uygulayan ÖZDİLEK, müşterileriyle kurduğu bu duygusal bağı, taviz vermediği kalite, müşteri odaklı yaklaşım, sürekli gelişim ve çalışanından müşterilerine kadar hissettirdiği dürüstlük çerçevesinde sürdürmektedir.
Özdilek Alışveriş Merkezleri ürün çeşitliliği açısından Abbate’den Vakko’ ya, Mavi Jeans’ ten Adidas’ a, Sony’ den Philips’e… aranılan her tür ürünün bulunabileceği onbinlerce kalem ürünün satışa sunulduğu bir alışveriş merkezi konsepti sunmaktadır.

Özdilek Alışveriş Merkezleri ise 7’den 77’ye her yaşta tüketiciye sesleniyor ve onlara farklı bir yaşam tarzı sunuyor.Özdilek,müşterilere hizmet sunarken,müşteri memnuniyetine büyük önem veriyor.Bu nedenle müşterilere zevkli bir ortam yaratarak şehir merkezlerine ve şehirlerarası kavşak noktalarına yakın konumlarda,doğayla iç içe merkezler inşa ediyor.

Bütün mağazalarında, ‘ self servis’ yerine,doğrudan iletişimin ön planda tutulduğu bir servis anlayışı tercih ediliyor.Tüketicilerin bir defada bütün alışveriş ihtiyaçlarını keyifli bir şekilde karşılamasını sağlayacak bir ortam sunuluyor.

Özdilek Alışveriş Merkezleri
Özdilek Bursa Alışveriş Merkezi
Özdilek Bursa Geçit Alışveriş Merkezi
Özdilek Yalova Alışveriş Merkezi
Özdilek Afyon Alışveriş Merkezi
Özdilek İzmit Alışveriş Merkezi
Özdilek İzmir Alışveriş Merkezi
Özdilekpark Antalya Alışveriş Merkezi
Özdilek Bursa Kaplıkaya Hipermarket
Özdilek Bursa Ataevler Hipermarket
Özdilek Bursa İnegöl Hipermarket
Özdilek Bursa Gemlik Hipermarket
Özdilek İstanbul Airport Evtekstil Mağazası  (*)
Özdilek İstanbul Cevahir Evtekstil Mağazası  (*)
Özdilek İstanbul Galleria Evtekstil Mağazası  (*)
Özdilek İstanbul Beylicium Evtekstil Mağazası  (*)
Özdilek İstanbul Kale Outlet Mağazası  (*)
Özdilek İstanbul Profilo Evtekstil Mağazası  (*)
Özdilek İstanbul Viaport Evtekstil Mağazası  (*)
Özdilek Bodrum Oasis Evtekstil Mağazası  (*)
Özdilek Bursa Çarşı Evtekstil Mağazası  (*)
Özdilek Ankara Cepa Evtekstil Mağazası  (*)
Özdilek Mersin Forum Evtekstil Mağazası  (*)
Özdilek Ankara Forum Evtekstil Mağazası  (*)
Özdilek Varlıbaş Atapark Mağaza(*)
Özdilek Zonguldak Ereylin Mağazası (*)
Özdilek Gaziantep Sankopark Evtekstil Mağazası  (*)
Özdilek Urfa City Alışveriş Merkezi Mağaza
Özdilek Safranbolu Safranpark Outlet Mağaza
Özdilek Kayseri Park Mağazası  (*)
Özdilek Zonguldak Demir Park Mağazası  (*)
Özdilek Çorlu Mağazası  (*)
Özdilek İskenderun Prime Mall AVM Mağazası  (*)
Özdilek Gebze Center AVM Mağazası  (*)
Özdilek Perlavista AVM Mağazası  (*)
Özdilek Torium AVM Mağazası  (*)

İNSAN KAYNAKLARI

Günümüzde, İnsan Kaynakları Yönetimi sürekli olarak yenilik talep eden ve bunun sonucunda, hiç durmadan değişen ve gelişen bir alan haline gelmiştir. Bu bilinçle; sektöründeki lider ve farklı konumunu devam ettiren Özdilek ailesi olarak, Türkiye ve Dünya pazarındaki yerimizin korunup geliştirilebilmesinin, sahip olduğumuz insan kaynağının gelişiminin sürekli kılınması ile mümkün olacağına inanıyoruz. Bu vizyon ile hareket eden firmamız, İnsan kaynakları alanındaki uygulamalarına yenilerini eklemeyi ve var olan uygulamaları sürekli olarak geliştirmeyi ilke edinmiştir.

KURUMSAL DEĞERLERİMİZ

Vizyonumuz
Faaliyet gösterdiği konularda sürekli gelişme anlayışı ile kaliteli ürün ve hizmetler sunan öncü, dinamik, ve lider şirketlerden biri olmak.

Misyonumuz
Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyen, güvenilir, verimli, yenilikçi bir şirket olmak.
Değerlerimiz
· Yenilikçi
· İleri Görüşlü
· Müşteri ve Kalite Odaklı
· Güvenilir ve Dürüst
· Çalışkan
· Takım Çalışmasına İnanan
· İnsanlara Değer Veren ve Güvenen


İNSAN KAYNAKLARI UYGULAMALARIMIZ

İşe Alım…
Firmamızda personel seçme-yerleştirme süreciyle, şirketimizin vizyonu, misyonu, hedefleri ve kurum kültürünü kapsayan değerlerimize ve işin gerektirdiği özel yetkinliklere en uygun adayları adaletli şekilde işe almak hedeflenmektedir.

Firmamıza başvurular, internet yoluyla veya tüm işletmelerimizde bulunan iş başvuru formlarının adaylar tarafından doldurulmasıyla iletilebilir. İletilen tüm başvurular, İnsan Kaynakları veritabanımıza kaydedilir. Pozisyon açığı olduğu takdirde uygun adaylarla irtibata geçilir ve sınava davet edilir. Sınav neticesinde başarılı adaylar ile mülakatlar gerçekleştirilir.


Eğitim…
Şirketlerin verimliliğinin ve rekabet gücünün çalışanlarının potansiyelleri ile orantılı olduğu gerçeğinden hareket eden firmamız, bu potansiyeli, ülkemiz, şirketimiz ve çalışanlarımız için değerli sonuçlara dönüştürmede İnsan Kaynakları Yönetimini etkin olarak kullanmayı amaçlamaktadır.

Bu yüzden, eğitim firmamızda hiçbir zaman kesilmeyen bir süreçtir. "Müşteri varsa biz varız" ilkesi ve müşteri memnuniyetinin ancak çalışan memnuniyetinin sağlanması ile mümkün olacağının bilinciyle öncelikle insana yatırım yapan firmamızda :
- Hızla büyüyen, genç, dinamik, değişime ve öğrenmeye açık yapımız nedeniyle, aramıza yeni katılan çalışanlarımıza aynı kurum kültürüne sahip olabilmelerini sağlayabilmek amacıyla rotasyon/oryantasyon programları uygulanır.
- Kurumsal değerlerimizi pekiştirecek uygulamalara önem verilir.
- İnsan kaynağımızı geliştirecek ve çalışanlarımızın işlerini hedeflenen başarıya ulaşacak şekilde yapmalarını sağlayacak eğitimler verilir.
Performans değerlendirme…

Çalışanlarımızın performansları devamlı olarak değerlendirilir ve sürekli geribildirim sağlanır. Performansın arzulanan seviyeye çıkarılması ve devamlı kılınması için çalışanlarımız teşvik edilir. Çeşitli kaynaklardan belirli periyotlarla gelen değerlendirmeler ışığında ulaşılan sonuçlar neticesinde çalışanlarımız eğitimlere yönlendirilirler ve kişisel gelişim sağlamalarına olanak tanınır. Üstün performans gösteren çalışanlarımız çeşitli şekillerde ödüllendirilirler.

Kariyer…
Kazancını daima yatırıma ve istihdama dönüştürerek her geçen gün büyüyen ailemizde kariyer yolunuz daima açıktır.İşletmelerimizde çeşitli kadem


İş habercisi oluştur
Aramayı Filtrele
Seçtiğiniz Filtreler
İşveren
Özdilek Sil

Aramayı Kaydet
Şehir
İş Alanı
Sektör
Deneyim Süresi
Çalışma Şekli
Eğitim Düzeyi

Aday

>  Aday Giriş
>  Aday Üyelik
>  Özgeçmiş Oluştur
>  İş İlanları
>  İletişim
>  Site Haritası
İşveren

>  İşveren Girişi
>  İşveren Üyelik
>  İlan Verin
>  Üye Firmalar
>  İletişim
>  Site Haritası
Kurumsal

>  Jobnak.com Yenilikleri
>  Sıkça Sorulan Sorular
>  Hakkımızda
>  Genel Koşullar
>  Gizlilik Prensibi
>  Basında Jobnak.com
Bizi Takip Edin!


Jobnak.com, işveren ve adayların bir araya geldiği bir platformdur. Firmalar ücretsiz firma üyeliği açabilir, ücretsiz iş ilanı yayınlayabilirler. Firmalar yayınladıkları iş ilanlarına ait istatistikleri ücretsiz olarak görebilirler. Sitemiz tamamen ücretsizdir. Firmalardan ve iş arayanlar'dan ücret talep edilmez. Jobnak.com'un amacı, iş arayanlara iş eleman arayanlara eleman hizmeti sağlamaktır. iş ilanı ver yada iş başvurusu yap. Adaylardan herhangi bir bilgi talep edilmez. Firmalar ve adaylar arasında aracılık hizmeti verilmemektedir ve herhangi bir kâr amacı güdülmemektedir. Jobnak.com, Jobnak GmbH - Bayer Strasse 8, 80333 München / Almanya şirketine ait bir insan kaynakları sitesidir.