Jobnak.com | İş ilanları ve eleman ilanları yayınlayan bir insan kaynakları sitesidir.
Benim Hesabım Tüm İlanlar Engelli İş İlanları Takibimdeki İş İlanları
Aradığın iş burada
İş Ara

Firmanın Yayındaki İş İlanları


Şu anda firmanın toplam 0 ilanı yayında. 0 - 0 arası ilanlar.
Sıralama:   |  Her Sayfada:
    Tarih Pozisyon Adı Şirket İlan TürüToplam 0 ilandan 0 - 0 arası  |  ÖncekiToplam 1 sayfadan . sayfaSonraki
                    Turkon Line 3 Mart 1997 yılında Kaşif Kalkavan Grubu tarafından Türkiye ile ağırlıklı ticareti olan dünya coğrafyası ve Türkiye arasında konteyner özelinde düzenli deniz taşımacılığı yapmak amacıyla kuruldu. Aynı yıl 9 nisan 1997’de Turkon Line İzmir, 4 Ekim 1997'de Turkon Line Mersin acentaları faaliyete geçti.Turkon Line 1998 Ocak ayında ilk yurtdışı yatırımını gerçekleştirerek Turkon  Amerika ofisini hizmete soktu. 1 Agustos 2008’de Turkon LineBursa, yurtdışında Temmuz 2002 ‘deTurkon Line İngiltere , Eylül 2002’de de Turkon Line Almanya ve son olarak 2008 yılında Almanya  ofisimize baglı olarak Belcika ofislerimiz  faaliyete geçti.

               Turkon Line’ın gerçekleştirdiği seferler direkt ve transit süreleri kısadır ve faaliyete geçtiği günden itibaren konteyner taşımacılığında yeni ‘’ zaman standartları ‘’ yaratmış olması  ile tanınmaktadır.'' Uluslararası taşımacılıkta güven'' sloganı ile hizmet vermekte olan Turkon Line ‘ın şu an için hizmet verdiği bölgeler Akdeniz’e kıyısı olan Orta Doğu ve güney Avrupa ülkeleri, ABD, Kuzey Avrupa’da başlıca denizcilik limanları ve  aktarmalı olarak Baltık ülkeleri olarak sıralanabilir.  

               Turkon Line’ın bünyesinde bulunan konteyner kapasitesi ile de ihtiyaca göre gerekli hizmeti rahatlıkla verebilen tamamı özel imal edilmiş konteynerlerle, standart konteynerların yanı sıra cpc euro palet, 40’high cube, flat rack, open top, askılı ve reefer konteyner çeşitleride bulunmaktadır.

               Turkon Line; bünyesinde bulundurduğu modern ve hızlı konteyner gemileri ve müşteri hizmetlerine verdiği önem ile kısa sürede Türk ve yabancı rakiplerinin arasından sıyrılıp Deniz ve Kara Ticaretinde çok önemli bir konuma gelmiştir.

               1997’den günümüze kadar göstermiş olduğu ilerleme, firmasına katmış olduğu yeni gemi ve araçları ile insan ve insan faktörüne vermiş olduğu deger, teknoloji ile beraber ilerleme , emniyet ve güvenin birleştiği bir anlayışa sahip olmasından kaynaklanmaktadır.

Denizcilik sektörünün bilinirliğini sağlamak ve önemini gözler önüne sermek için ayrıca çalışmalarda bulunan Turkon Line ‘ın en büyük hedeflerinden bir de dünya denizciliğinde Türk firmalarının güvenilirliğini ispat etmektir.

İş habercisi oluştur
Aramayı Filtrele
Seçtiğiniz Filtreler
İşveren
TURKON HOLDİNG A.Ş Sil

Aramayı Kaydet
Şehir
İş Alanı
Sektör
Deneyim Süresi
Çalışma Şekli
Eğitim Düzeyi

Aday

>  Aday Giriş
>  Aday Üyelik
>  Özgeçmiş Oluştur
>  İş İlanları
>  İletişim
>  Site Haritası
İşveren

>  İşveren Girişi
>  İşveren Üyelik
>  İlan Verin
>  Üye Firmalar
>  İletişim
>  Site Haritası
Kurumsal

>  Jobnak.com Yenilikleri
>  Sıkça Sorulan Sorular
>  Hakkımızda
>  Genel Koşullar
>  Gizlilik Prensibi
>  Basında Jobnak.com
Bizi Takip Edin!


Jobnak.com, işveren ve adayların bir araya geldiği bir platformdur. Firmalar ücretsiz firma üyeliği açabilir, ücretsiz iş ilanı yayınlayabilirler. Firmalar yayınladıkları iş ilanlarına ait istatistikleri ücretsiz olarak görebilirler. Sitemiz tamamen ücretsizdir. Firmalardan ve iş arayanlar'dan ücret talep edilmez. Jobnak.com'un amacı, iş arayanlara iş eleman arayanlara eleman hizmeti sağlamaktır. iş ilanı ver yada iş başvurusu yap. Adaylardan herhangi bir bilgi talep edilmez. Firmalar ve adaylar arasında aracılık hizmeti verilmemektedir ve herhangi bir kâr amacı güdülmemektedir. Jobnak.com, Jobnak GmbH - Bayer Strasse 8, 80333 München / Almanya şirketine ait bir insan kaynakları sitesidir.