Jobnak.com | İş ilanları ve eleman ilanları yayınlayan bir insan kaynakları sitesidir.
Benim Hesabım Tüm İlanlar Engelli İş İlanları Takibimdeki İş İlanları
Aradığın iş burada
İş Ara

Firmanın Yayındaki İş İlanları


Şu anda firmanın toplam 0 ilanı yayında. 0 - 0 arası ilanlar.
Sıralama:   |  Her Sayfada:
    Tarih Pozisyon Adı Şirket İlan TürüToplam 0 ilandan 0 - 0 arası  |  ÖncekiToplam 1 sayfadan . sayfaSonraki
 

Kemal Tepretoğulları, Renault Üsküdar yetkili satıcısı olarak;

1985 yılında, otomotiv sektöründe büyük bir heyecan ve başarma duygusuyla hizmete girdi. 1986 yılında satış sonrası hizmetleri de vermek amacıyla, Acıbadem’de servis hizmeti vermeye başlamıştır.
1991 yılında Kadıköy Kızıltoprak’ta ikinci şubesini açan şirket,
1994 yılında Kemal Tepretoğulları Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti’ni kurarak, AXA OYAK SİGORTA A.Ş. yetkili acentesi olarak çalışmakta ve siz sayın müşterilerimizin sigorta taleplerine cevap vermektedir.
1996 yılında Acıbadem’de şu anda Satış-Servis-Sigorta-2’EL OTO hizmetlerini bir arada sunan Plaza ile gelişimini sürdürmüştür.
Kemal Tepretoğulları Türkiye’de servis kavramında bir ilke imza atmış ve 2000 yılı kasım ayında “randevusuz bakım” hizmeti veren Renault Dakik servisini hizmete sunmuştur. 2001 Yılında Oto Kiralama (Rent a Car) hizmeti de vermeye başlamıştır.
2002 Nisan ayında bünyesine bir halka daha ekleyerek Göztepe şubesi faaliyete girmiş, bölgesindeki konumunu daha da güçlendirmiştir.

2003 yılında da Anadolu Sigorta ve Oyak Emeklilik Sigorta, 2006 yılında Koç Allianz, AIG, Yapı Kredi Sigorta, AK Sigorta ve Şeker SigortaYetkili Acenteliği anlaşması imzalanarak geniş bir sigorta yelpazesi ile hizmet vermeye devam etmektedir.

2003 Yılında DACİA Otomobillerinin de Yetkili Satıcılığı alınarak ürün yelpazesi genişletilmiştir.

Şu anda 1 merkez ve 2 şube olmak üzere, 3 showroomda satış, merkez servisimiz ve Renault dakik ve Ek Karoseri Onarım Merkezi olmak üzere 3 ayrı mekanda satış sonrası sigorta hizmeti verilmektedir.
“ Koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefleyen Kemal Tepretoğulları, faaliyet alanlarını ve hizmetlerini daha da geliştirme arzusunda, hızla çalışmaya devam etmektedir”İş habercisi oluştur
Aramayı Filtrele
Seçtiğiniz Filtreler
İşveren
KEMAL TEPRETOĞULLARI OTOMOTİV A.Ş. Sil

Aramayı Kaydet
Şehir
İş Alanı
Sektör
Deneyim Süresi
Çalışma Şekli
Eğitim Düzeyi

Aday

>  Aday Giriş
>  Aday Üyelik
>  Özgeçmiş Oluştur
>  İş İlanları
>  İletişim
>  Site Haritası
İşveren

>  İşveren Girişi
>  İşveren Üyelik
>  İlan Verin
>  Üye Firmalar
>  İletişim
>  Site Haritası
Kurumsal

>  Jobnak.com Yenilikleri
>  Sıkça Sorulan Sorular
>  Hakkımızda
>  Genel Koşullar
>  Gizlilik Prensibi
>  Basında Jobnak.com
Bizi Takip Edin!


Jobnak.com, işveren ve adayların bir araya geldiği bir platformdur. Firmalar ücretsiz firma üyeliği açabilir, ücretsiz iş ilanı yayınlayabilirler. Firmalar yayınladıkları iş ilanlarına ait istatistikleri ücretsiz olarak görebilirler. Sitemiz tamamen ücretsizdir. Firmalardan ve iş arayanlar'dan ücret talep edilmez. Jobnak.com'un amacı, iş arayanlara iş eleman arayanlara eleman hizmeti sağlamaktır. iş ilanı ver yada iş başvurusu yap. Adaylardan herhangi bir bilgi talep edilmez. Firmalar ve adaylar arasında aracılık hizmeti verilmemektedir ve herhangi bir kâr amacı güdülmemektedir. Jobnak.com, Jobnak GmbH - Bayer Strasse 8, 80333 München / Almanya şirketine ait bir insan kaynakları sitesidir.