Jobnak.com | İş ilanları ve eleman ilanları yayınlayan bir insan kaynakları sitesidir.

AstraZeneca Türkiye Finans birimini Merve Eryılmaz'a emanet etti. Marmara üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü'nden 2003 yılında mezun olan Eryılmaz, Deloitte &Touche Mali Denetmen olarak iş hayatına başladı. 2005 yılında AstraZeneca' da Finansal Analiz Asistanı olarak görev alan ve yedi yıldır AstraZeneca ailesinin bir üyesi olan Eryılmaz, Finansal Analiz ve Kontrol Departmanı Yöneticisi olarak hizmet verdi. Finans İş Müdürü ve Satış-Pazarlama/Finans İş Ortağı olarak kariyerini sürdüren Eryılmaz, satış ve pazarlama departmanı bünyesinde tüm karar alma süreçlerinin koordinasyonunda yer aldı.

Finansal Planlama ve Analiz Müdürü olarak AstraZeneca'da devam eden Eryılmaz, pazarlama departmanı bünyesindeki tüm bütçeleme süreçlerine liderlik etti. Bütçe yönetimini destekleyen etkin kararlar için doğru veri analizleri ile AstraZeneca ürünlerinin ticari ve finansal potansiyelini en iyi şekilde değerlendirmesine katkıda bulunan Eryılmaz, AstraZeneca Türkiye Finans Müdürü olarak atandı.

Merve Eryılmaz, "2005 yılından bu yana çeşitli kademe ve görevlerde çalıştığım AstraZeneca'da Finans Müdürü olarak görev yapacak olmaktan gururluyum. AstraZeneca Türkiye, yaşama değer katan ve hasta sağlığını artıran yenilikçi ticari faaliyetleriyle çok önemli bir stratejik dönüşüm geçirmekte ve bu dönüşüm sürecinde Finans departmanının kritik bir rolü olduğunu düşünüyorum. Bu dönüşüme destek sağlayacak liderlerden biri olacağım için çok mutluyum" dedi.

 

Kaynak: Marketing Türkiye

Haber ve Makale
 Atamalar
 İnsan Kaynakları Terimler Sözlüğü
 Makaleler
Aday

>  Aday Giriş
>  Aday Üyelik
>  Özgeçmiş Oluştur
>  İş İlanları
>  İletişim
>  Site Haritası
İşveren

>  İşveren Girişi
>  İşveren Üyelik
>  İlan Verin
>  Üye Firmalar
>  İletişim
>  Site Haritası
Kurumsal

>  Jobnak.com Yenilikleri
>  Sıkça Sorulan Sorular
>  Hakkımızda
>  Genel Koşullar
>  Gizlilik Prensibi
>  Basında Jobnak.com
Bizi Takip Edin!


İşkur Logo Copyright © 2009-2014 Jobnak.com | iş ilanları ve eleman İlanları sitesi - Her hakkı saklıdır. Jobnak.com, Jobnak İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık Ltd.Şti.'ne ait bir iş arama ve eleman bulma sitesidir. Jobnak, 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanununun 19. maddesi gereği, iş arayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep etmeyen bir kurum olup, Türkiye İş Kurumu'nun 14.10.2008 tarih ve 313 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. Bu sitenin kullanımında ticari anlaşmazlıklara sebebiyet vermemek için öncelikle kullanım koşullarını kabul etmelisiniz. Siteyi kullanmaya devam ederek bu koşulları kabul etmiş sayılacaksınız.